KPP Namysłów

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2023-01-16
Zatrzymani na gorącym uczynku2
Zatrzymani poszukiwani1
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Dla osób niesłyszących

Najczęściej czytane

 1. Czujni świadkowie zapobiegli tragedii

  W sobotni wieczór namysłowscy policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w Smarchowicach Śląskich. Według zgłoszenia mieszkańców, kierowca miał nie zapanować na pojazdem i wjechać w ogrodzenie placu zabaw. Okazało się, że kierujący citroenem był kompletnie pijany. 54-latek stracił prawo jazdy i wylądował w policyjnym areszcie. Dzięki czujności świadków nie kontynuował jazdy i nie doszło do jeszcze większej tragedii.

 2. Wniosek o wydanie notatki / zaświadczenia z KPP w Namysłowie

  Potrzebujesz notatki pokolizyjnej lub zaświadczenia z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie? W załączniku znajdziesz formularz wniosku o wydanie dokumentu i zdjęcie jak wypełnić prawidłowo druk przelewu. Opłatę skarbową należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Namysłowie. Aktualna wysokość opłaty skarbowej to 17 złotych.

 3. Podejrzany o rozbój trafił do aresztu

  Namysłowscy kryminalni zatrzymali 4 osoby mogące mieć związek z rozbojem w Głuszynie. Główny podejrzany to 28-latek, któremu przedstawiono 4 zarzuty, za które grozi mu do 12 lat więzienia. Mężczyzna miał użyć ręcznego miotacza gazu a następnie przywłaszczyć samochód marki BMW, należący do poszkodowanego. Pozostałe zatrzymane osoby, za pomoc w przestępstwie rozboju i demontażu auta, usłyszały aż 11 zarzutów.

 4. Świąteczne życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie

  Życzenia dla policjantów, pracowników cywilnych, emerytów i rencistów policyjnych oraz wszystkich mieszkańców powiatu namysłowskiego od podinsp. Andrzeja Ostrycharczyka - Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie.

 5. Jesteś objęty kwarantanną? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji „Kwarantanna domowa”

  Aplikacja „Kwarantanna domowa” dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. Więcej na temat aplikacji „Kwarantanna Domowa” na stronie Ministerstwa Cyfryzacji.

 6. Pomagamy, chronimy i ratujemy życie

  Namysłowscy policjanci wspólnie ze zgłaszającą uratowali życie 42-latka. Mężczyznę znaleziono nieprzytomnego po tym, jak miał targnąć się na własne życie. Dzięki profesjonalnym działaniom ratowniczym, policjanci przywrócili mu funkcje życiowe. Mieszkaniec powiatu brzeskiego trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy. Przypominamy, że cały czas działa całodobowa infolinia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego - pod numerem telefonu 800 70 2222.

 7. Pościg za nietrzeźwym kierowcą

  Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za 56-letnim kierowcą. Po zatrzymaniu okazało się, że był nietrzeźwy. Ponad dwa i pół promila alkoholu i śliska nawierzchnia to narażanie siebie i innych uczestników dróg na śmiertelne niebezpieczeństwo. Kierowca został zatrzymany, usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia. Apelujemy o trzeźwość i rozsądek na drodze!

 8. Dzielnicowy ustalił, kryminalny zatrzymał

  Zarzut kradzieży usłyszał mężczyzna rozpoznany przez dzielnicowego. 69-latek podejrzany jest o przywłaszczenie roweru swojej sąsiadki. To właśnie dobra pamięć dzielnicowego były kluczem do rozwikłania tej zagadki. Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia.

Powrót na górę strony