Aktualności

Namysłowscy policjanci pobiegli na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Data publikacji 18.08.2022

Namysłowscy policjanci wsparli Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Z okazji 25. rocznicy powstania, Fundacja zorganizowała wirtualny bieg charytatywny. Ideą przedsięwzięcia jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 złotych.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem, a nawet na rowerze. Miejsce jest bez znaczenia. Najważniejsza jest chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom po poległych policjantach oraz wspólna zabawa. Ważne jest też to, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie.

Namysłowscy mundurowi zmierzyli się podczas marszu na szlaku Masywu Ślęży oraz na nowym kompleksie sportowym przy liceum ogólnokształcącym.

Powrót na górę strony