Odpowiedzą za narkotyki - Aktualności - KPP Namysłów

Aktualności

Odpowiedzą za narkotyki

Data publikacji 21.06.2018

Policjanci z Namysłowa zatrzymali 26-latka podejrzanego o przewóz narkotyków z Niemiec i rozprowadzanie ich na terenie powiatu. Mężczyzna został zatrzymany wraz ze swoją 21-letnią partnerką, którą miał namawiać do przestępczego procederu. Kryminalni zabezpieczyli w ich mieszkaniu ponad 100 gramów marihuany, kilka porcji amfetaminy i sprzęt do porcjowania. 26-latek usłyszał już zarzuty, za które grozi do 10 lat więzienia. Kobieta odpowie za posiadanie.

Namysłowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na jednej z posesji w Namysłowie przechowywane są duże ilości narkotyków. Gdy weszli do mieszkania dwojga młodych ludzi znaleźli tam ponad 100 gramów suszu roślinnego. Po przebadaniu narkotestem okazało się, że to marihuana. Kryminalni dodatkowo zabezpieczyli kilka porcji amfetaminy, sprzęt do porcjowania narkotyków i blisko 1000 złotych.

W toku śledztwa okazało się, że narkotyki były przywożone z Niemiec i sprzedawane wśród namysłowskiej młodzieży. 26-latek kilka porcji sprzedał także małoletnim.

Oboje zostali już przesłuchani. Mężczyzna usłyszał 2 zarzuty przewożenia i wprowadzania do obiegu środków odurzających, za które grozi mu do 10 lat więzienia. Kobieta odpowie za posiadanie narkotyków.