KPP Namysłów

Aktualności

Statystyka dnia

2020-01-22
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani1
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Najczęściej czytane

 1. Narkotyki ukrywali w aucie i w domu

  Namysłowscy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze ujawnili w aucie blisko 5 gramów amfetaminy. Kolejne narkotyki zostały zabezpieczone w ich domach. Mężczyznom grozi im do 3 lat więzienia.

 2. Wciąż poszukujemy zaginionych

  Policja w Namysłowie w dalszym ciągu prowadzi poszukiwania za 3 osobami zaginionymi z powiatu namysłowskiego. Zaginieni Adela Szulakowska, Józef Gumienny i Henryk Budziarek po wyjściu z domu do chwili obecnej nie nawiązali żadnego kontaktu ze swoją rodziną. Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionych, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Namysłowie, tel. 077/4039143 lub 997

 3. Nie daj się oszukać przez maila!

  Złodzieje przenieśli się do sieci. Dlatego policjanci w całej Polsce codziennie monitorują internet pod kątem przestępstw. Przypominamy o bezpieczeństwie i zasadzie ograniczonego zaufania podczas surfowania po sieci. Nie daj się oszukać cyberprzestępcom!

 4. Nowy Komendant Policji w Namysłowie

  24. sierpnia nadkom. Andrzejowi Ostrycharczykowi zostały powierzone obowiązki służbowe na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie. Uroczysta zbiórka z tej okazji odbyła się w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adama Tychowicza.

 5. Poszukujemy zaginionego Henryka Urbańskiego

  Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie poszukuje zaginionego 86-letniego mieszkańca Nowej Wsi z gminy Domaszowice, który 15 czerwca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

 6. O bezpieczeństwie podczas ferii

  Namysłowscy policjanci rozpoczęli cykl spotkań w ramach akcji „Bezpieczne ferie 2020”. W szkołach i przedszkolach przypominają dzieciom i młodzieży o bezpiecznych zachowaniach podczas przerwy od zajęć szkolnych. Ostrzegają przed brawurą na stokach i pagórkach oraz w rejonie zamarzniętych rzek i jezior. W zimowych warunkach bardzo łatwo o wypadek i nieszczęście.

 7. Rozpoczęły się działania "Bezpieczne ferie"

  10 stycznia policjanci ruchu drogowego rozpoczynają ogólnopolskie działania pod nazwą „Bezpieczne Ferie”, które potrwają do 23 lutego 2020 roku. Mimo iż nadrzędnym celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach wszystkim uczestnikom ruchu, funkcjonariusze będą reagować na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 8. NAJLEPSZY DZIELNICOWY W POWIECIE

  Powiatowy etap plebiscytu na Dzielnicowego Roku 2017 rozstrzygnięty! Wśród namysłowskich dzielnicowych bezkonkurencyjnym okazał się sierż. sztab. Marcin Dobrzański. Na co dzień jest dzielnicowym gminy Wilków. Na jego koncie jest już ponad czterysta głosów, które przechodzą do walki w finale wojewódzkim. Rozstrzygnięcie całego konkursu już 7 lipca.