KPP Namysłów

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2021-05-10
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący2
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zlikwidowali dwa laboratoria do produkcji narkotyków

  To były wspólne działania namysłowskich kryminalnych z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Policji Zarząd we Wrocławiu. Funkcjonariusze zlikwidowali dwa laboratoria do produkcji narkotyków. Do sprawy zatrzymali 38-latka i jego 20-letnią partnerkę. W laboratoriach funkcjonariusze zabezpieczyli duże ilości substancji psychotropowych. Zatrzymanemu 38-latkowi, który miał być pomysłodawcą linii produkcyjnej, grozi do 10 lat więzienia.

 2. Szczęśliwy finał poszukiwań

  51-latka wyszła z domu na spacer do lasu. Gdy zapadł zmrok i nie wróciła do miejsca zamieszkania, zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby. Po godzinie poszukiwań kobietę w lesie odnaleźli namysłowscy policjanci. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i ratowników jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 3. Wyrok sądu sygn. akt II K 834/20

  Publikacja wyroku Sądu Rejonowego w Kluczborku z dnia 13.04.2021r. Sygn. akt II K 834/20

 4. Z pomocą zdążyli na czas

  Kierowca ciężarówki pilnie potrzebował pomocy. Był 400 kilometrów od domu. Odnaleźli go namysłowscy policjanci i przekazali zespołowi pogotowia. Dzięki dobrej współpracy i nowoczesnej technologii udało się pomóc młodemu mężczyźnie i zapobiec nieszczęściu na drodze.

 5. Dzielnicowy nie dopuścił do tragedii

  Dzielnicowy z Namysłowa otrzymał informację o mężczyźnie, który chce odebrać sobie życie. Natychmiast ruszył mu na pomoc. Przy wykorzystaniu miejskiego monitoringu odnalazł 26-latka w parku. Do czasu przyjazdu pogotowia rozmawiał z mężczyzną o jego problemach rodzinnych.

 6. Kolej na mundurowych z powiatu Namysłowskiego #SzczepimySię

  Rozpoczęły się szczepienia policjantów i strażaków z powiatu namysłowskiego. Jako pierwsi dawki szczepionek przyjęli policjanci z "pierwszej linii", którzy najczęściej mają bezpośredni kontakt z osobami, które mogą być zakażone.

 7. Policjanci interweniowali, bo zauważyli ogień w kominie

  Policjanci z Namysłowa patrolując miasto zauważyli na jednym z osiedli unoszący się gęsty dym i ogień. Okazało się, że w jednym z budynków pali się komin. Funkcjonariusze natychmiast zaalarmowali straż pożarną i sami ruszyli z pomocą.

 8. Dodatkowe patrole w powiecie

  Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie podinsp. Andrzej Ostrycharczyk podpisał porozumienie z władzami Powiatu Namysłowskiego. Starosta Konrad Gęsiarz, w imieniu samorządowców przekazał 20.000 złotych na dodatkowe patrole policji. To kolejne wsparcie samorządowców dla namysłowskich funkcjonariuszy.