KPP Namysłów

Aktualności

Statystyka dnia

2018-09-14
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1

Polecane strony

ZNAKOWANIE ROWERÓW- ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA
Koordynatorzy ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Najczęściej czytane

 1. Zlikwidowana plantacja i 7 zarzutów

  Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Namysłowa podejrzanego o przestępczość narkotykową. Śledczy zabezpieczyli blisko 30 gramów marihuany, kilka porcji amfetaminy i 14 krzewów konopi. Zatrzymany usłyszał łącznie 7 zarzutów dotyczących posiadania i uprawy znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwa ustawa przewiduje karę do 8 lat więzienia.

 2. Podejrzani o rozbój zatrzymani

  Do 12 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Namysłowa podejrzanym o rozbój. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. Mężczyźni najpierw pobili 46-latka, a następnie zabrali mu 500 zł. Pierwszy napastnik, jeszcze tego samego dnia wpadł w ręce policji.

 3. Ukarany za driftowanie na parkingu

  Policjanci z Namysłowa na gorącym uczynku zatrzymali kierowcę, który driftował na parkingu w centrum miasta. 24-letni kierowca sportowego auta, został ukarany wysokim mandatem za niebezpieczną jazdę i łamanie przepisów.

 4. Dodatkowe patrole w gminie Domaszowice

  Komendant Policji w Namysłowie oraz Wójt Gminy Domaszowice podpisali porozumienie w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych. Funkcjonariusze częściej będą pojawiali się w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Dzięki wspólnie podjętym działaniom władz gminy Domaszowice i kierownictwa namysłowskiej policji, więcej patroli pojawi się już od połowy września.

 5. Akcja "Trzeźwy poranek" w powiecie namysłowskim

  Ponad 400 skontrolowanych kierowców. Wśród nich 3, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą będąc pod działaniem alkoholu. To wynik kilkugodzinnej akcji „Trzeźwy poranek” prowadzonej przez namysłowskich policjantów. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia oraz wysoka grzywna.

 6. Akcja „Zakrętki dla Nikosia” trwa nadal

  Ogromny odzew na akcję „Zakrętki dla Nikosia” zaskoczył wszystkich. Namysłowscy policjanci uzbierali już kilka ton, a zakrętek wciąż przybywa. Właśnie zapadła decyzja, aby akcję przedłużyć do końca września. Wszystko po to, aby pomóc małemu Nikodemowi wyleczyć jego chore serduszko.

 7. Zatrzymany za kradzież w markecie

  Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez namysłowskich kryminalnych. Mieszkaniec Dolnego Śląska miał przyjechać do Namysłowa tylko po to, aby okradać markety. Usłyszał już zarzut kradzieży. Wysokość poniesionych strat kwalifikuje jego czyn jako przestępstwo.

 8. Znakowanie rowerów WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA !!!

  Uwaga! Ze względów od nas niezależnych, zostaje wstrzymana akcja znakowania rowerów do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.