Podziękowania za pomoc i zaangażowanie - Aktualności - KPP Namysłów

Aktualności

Podziękowania za pomoc i zaangażowanie

Data publikacji 04.07.2018

Dla namysłowskich dzielnicowych los zwierząt nie jest obojętny. Zawsze zwracają uwagę w jakich warunkach żyją i czy mają zapewnioną należytą opiekę. Podczas ostatnich upałów interweniowali na posesjach, gdzie czworonogi nie zawsze miały wodę i schronienie. Teraz do komendanta wpłynęły podziękowania za zaangażowanie policjantów w pomoc czworonogom.

W trakcie czerwcowych upałów, do namysłowskich dzielnicowych docierały informacje o niewłaściwym nadzorowaniu psów. Czworonogi często pozostawały bez miski z wodą i największe upały spędzały w niewłaściwych warunkach. Dlatego mundurowi z rejonu Namysłowa, Domaszowic i Pokoju wielokrotnie interweniowali w sprawie zwierzaków przywożąc im karmę i wodę. Zdarzały się sytuacje, gdy policjanci z funkcjonariuszami Straży Miejskiej przewozili czworonogi do zacienionych kojców. 

Po ustaniu upałów do komendy w Namysłowie wpłynęły podziękowania za pomoc i zaangażowanie dzielnicowych przy zapewnieniu psom godnych warunków do życia. Słowa uznania przesłały: Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Cztery łapy” i Towarzystwo Opieki nad zwierzętami - Oddział w Opolu.

Przypominamy, że kontakt z dzielnicowym możemy nawiązać osobiście, telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na stronach internetowych Policji w zakładce „Kontakt” znajdziemy wszystkich dzielnicowych oraz ich numery kontaktowe i adresy poczty elektronicznej.