Policjanci z ofertą dla młodych - Aktualności - KPP Namysłów

Aktualności

Policjanci z ofertą dla młodych

Data publikacji 26.03.2018

Policjanci z namysłowskiej komendy uczestniczyli w targach pracy. Wśród wielu firm, promowali służbę w Policji i pracę dla społeczeństwa. Zainteresowani, wśród których dominowała młodzież, zobaczyli wyposażenie policjanta i poznali kryteria przyjęć do służby w Policji.

23 marca w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyły się XIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Organizatorem przedsięwzięcia były: Powiatowy Urząd Pracy i Opolska Wojewódzka Komenda OHP. Wśród licznych stanowisk wielu firm i zakładów z naszego regionu, swoją formację reklamowali także namysłowscy policjanci. Przy sporym zainteresowaniu młodzieży, mundurowi informowali o procesie rekrutacji i wymaganiach jakie musi spełnić kandydat do służby w Policji.

Udział w targach był doskonałą okazją do promowania zawodu Policjanta. Funkcjonariusze wraz z pracownikiem zespołu kadr opowiadali o swojej służbie i podkreślali, że mimo dużej odpowiedzialności i często niełatwych zadań – służba w Policji daje wiele satysfakcji.

Dla garnizonu opolskiego Komendant Główny Policji określił na rok 2018 następujące terminy i limity przyjęć do służby w Policji:

● 16 kwietnia 2018 r. - limit 10 osób

● 2 lipca 2018 r. - limit 50 osób

● 24 września 2018 r. - limit 45 osób

● 27 grudnia 2018 r. - limit 33 osób